Mecz z Chojniczanką Chojnice w ramach 31. kolejki Fortuna 1. Ligi odbędzie się w niedzielę, 14 maja o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej. Informujemy, że rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie.

Zgodnie z komunikatem CWKS Resovia Rzeszów S.A. przypominamy, że chcąc docenić każdego kibica Resovii posiadającego bilet z 89. derbów Rzeszowa dajemy możliwość wymiany go na wejściówkę na mecz z Chojniczanką w sklepiku klubowym przy Wyspiańskiego 22. Mamy nadzieję, że choć w niewielkim stopniu zrekompensuje to każdemu kibicowi Resovii problemy z dotarciem na sobotni mecz. Dla każdego kibica przygotowany będzie również mały upominek (ilość sztuk ograniczona).

Bilety można wymienić tylko i wyłącznie w stacjonarnej przedsprzedaży, która trwa:

  • do środy, 10 maja w godzinach 10:00 – 16:00
  • od czwartku do piątku (11 i 12 maja), w godzinach 10:00 – 18:00.

Odpowiadając na często zadawane pytania informujemy, że nie potrzeba okazywać biletu osobiście. Jeśli zakupiłeś bilet online lub stacjonarnie po podaniu danych pojawi się informacja o zakupie wejściówki na Derby Rzeszowa.

Pozostałe osoby zachęcamy do zakupów biletu w przedsprzedaży, która stacjonarnie odbywa się w terminach podanych powyżej oraz online na platformie sprzedażowej: https://bilety.cwks-resovia.pl