Do inauguracji rundy wiosennej sezonu 2022/23 Fortuna 1. Ligi w Rzeszowie zostało już niewiele ponad dwa tygodnie. W związku z tym serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców Resovii do zakupu karnetów. Przypominamy, że posiadanie karnetu to oszczędność czasu i pieniędzy.

Karnet obowiązuje na 7 meczów Resovii rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Rzeszowie (Górnik Łęczna, Odrą Opole, GKS Tychy, Chrobry Głogów, Derby Rzeszowa – MECZ PREMIUM, Chojniczanką Chojnice oraz Bruk-Bet Termalica Nieciecza). Karnet normalny kosztuje 140 złotych, karnet ulgowy 80 złotych natomiast Karnet VIP z możliwością wjazdu samochodem i dostępu do cateringu to koszt 1500 złotych.

Posiadacze karnetów na rundę jesienną mogą przedłużyć swoje karnety bez potrzeby wychodzenia z domu online na platformie sprzedażowej: https://bilety.cwks-resovia.pl. Zakup karnetu odbywa się na podobnej zasadzie jak zakup biletu. Po uiszczeniu opłaty karnet doładowuje się na posiadanej karcie.

Z kolei stacjonarna sprzedaż karnetów przez pierwsze dwa tygodnie będzie odbywać się w oficjalnym sklepie kibica Resovii znajdującym się w budynku biura CWKS Resovia Rzeszów S.A. (wejście od trybuny krytej) w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 12:00 – 18:00. Od 20 lutego sprzedaż będzie prowadzona codziennie od 12:00 do 18:00. Podczas otwarcia sklepu będzie możliwość nabycia oficjalnych gadżetów Dumy Rzeszowa oraz biletu na mecz z Górnikiem Łęczna (piątek, 24 lutego, 18:00).