W pierwszym sparingu podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej przegrywamy w Lublinie z Motorem 5:1 (1:1). Bramkę dla Resovii w 31 minucie zdobył Marek Mróz. Trener Mirosław Hajdo w II połowie testował trzech zawodników.

W ramach ciekawostki w przerwie i po meczu odbyły się serie rzutów karnych. Obie wygrali Resoviacy w stosunku 4:3.

Skład w I połowie: Branislav Pindroch – Rafał Mikulec, Aleksander Komor, Ruben Hoogehout,  Radosław Adamski – Marek Mróz, Bartłomiej Wasiluk, Radosław Bąk, Kamil Antonik – Pedro Vieira, Maciej Gorski

Skład w II połowie: Zawodnik Testowany – Zawodnik Testowany, Karol Chuchro, Mateusz Bondarenko, Miłosz Kałahur – Bartłomkiej Wasiluk (74. Dawid Pieniążek) , Zawodnik Testowany, Kacper Szymkiewicz, Kamil Antonik (74. Jakub Maćkowiak) – Pedro Vieira (74. Filip Mikrut), Jakub Sylvestr