Hitowe starcie zbliża się wielkimi krokami. O godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej zagramy z liderem rozgrywek Fortuna 1. Ligi Ruchem Chorzów. Gorąco zachęcamy do zakupu biletów przed meczem online. W związku z tym poniżej przygotowaliśmy instrukcje krok po kroku co trzeba zrobić, by kupić bilet online.

BILETY ONLINE DOSTĘPNE SĄ POD ADRESEM: https://bilety.cwks-resovia.pl

1. ZALOGUJ SIE NA SWOJE KONTO (jeśli nie posiada konieczna jest resjestracja, aktywacja konta odbywa się przez adres e-mail)
2. ZEJDŹ NIŻEJ I WYBIERZ BILETY NA MECZ KTÓRY CIĘ INTERESUJE
3. WYBIERZ SEKTOR KTÓRY CIĘ INTERESUJE
4. WYBIERZ MIEJSCE / MIEJSCA (MAKSYMALNIE 10), KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ
5. PO WYBORZE KLIKNIJ „PRZEJDŹ DALEJ”
6. WPISZ DANE I KLIKNIJ „POTWIERDŹ DANE OSOBOWE”, A NASTĘPNIE „BILET DO SAMODZIELNEGO WYDRUKU”
7. KLIKNIJ TYP BILETU (SYSTEM SAM DOSTOSOWUJE CI RODZAJ).
8. ZEJDŹ NIŻEJ I KLIKNIJ „REZERWUJE I PŁACE”
9. WYBIERZ METODĘ PŁATNOŚCI. NAJSZYBSZA I KOMFORTOWA OPCJA TO „BLIK” – WPISZ KOD i KLIKNIJ „ZAPŁAĆ BLIK”. JEŚLI WYBIERZESZ INNĄ FORMĘ WYBIERZ SWÓJ BANK I PRZEJDŹ DO PLANTOŚCI – UWAGA! WAŻNE! PODCZAS TRANSAKCJI NIE WYKOUJ INNYCH CZYNNOŚCI, BY NIE STRACIĆ POŁĄCZENIA!
10. PO OPŁACENIU BILETÓW NA TWOIM KONCIE POJAWIĄ SIE BILETY. MOŻESZ JE WYDRUKOWAĆ LUB ZAPISAĆ NA KOMÓRCE I ZBLIŻYĆ KOD QR PODCZAS WEJŚCIA NA STADION!

Ponadto informujemy, że kasy biletowe zostaną otwarte od godziny 18:30. W przypadku zdecydowania się na tą formę kupna biletu apelujemy o wcześniejsze przybycie, w celu uniknięcia kolejek.