Dołącz do reprezentacji miasta

Przed meczem z Ruchem Chorzów

Już jutro, o godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej zagramy z liderem rozgrywek Fortuna 1. Ligi Ruchem Chorzów. Przed meczem mamy dla Was garść najważniejszych informacji.

Bilety przez cały czas kupicie Państwo na platformie sprzedażowej: https://bilety.cwks-resovia.pl do czego gorąco zachęcamy, by uniknąć dużych kolejek przed kasami biletowymi i bramami stadionu. Stacjonarna przedsprzedaż biletów trwa jeszcze dziś w budynku klubowym od 12:00 do 18:00.

Dla wygody wszystkich kibiców informujemy, że darmowe autobusy MPK wyjadą po meczu koszykarzy Resovii spod hali ROSIR o godzinie 19:00. Po meczu wrócą Stadionu Miejskiego. Gorąco zachęcamy do korzystania z darmowej komunikacji miejskiej, gdyż z racji braku ogólnodostępnego parkingu jest to najlepsza forma dojazdu na mecz.

Kasy biletowe wraz z bramami stadionowymi zostaną otwarte o godzinie 18:30 dlatego zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na mecz unikając kolejek oraz nerwowych sytuacji przy wejściu. Od godziny 19:00 na stadionie będzie funkcjonowała także strefa gastronomiczna.

Standardowo na koronie stadionu dostępna będzie strefa gastronomiczna, stoisku sklepu kibica oraz strefa gier i zabaw FlyPark Rzeszów, FlyWall Rzeszów oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego, która umili czas najmłodszym kibicom.

Na strefie w przerwie pojawią Rafał Mikulec i Bartłomiej Wasiluk, którzy będą rozdawać autografy oraz kolekcjonerskie karty piłkarzy Apklan Resovii. To nie wszystko! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wpisującym się w Resoviacką akcję #WMistrzowskimGronie. Zbierz trzy pieczątki z każdego październikowego pojedynku rozgrywanego w Rzeszowie (Ruch, Cracovia, ŁKS) i wygraj nagrodę główną!  Dla zwycięzców losowania trafi koszulka meczowa Resovii, szalik oraz grupowe zdjęcie piłkarzy z podpisami. Dodatkowo przewidziano nagrody pocieszenia. Zapraszamy do licznego stawienia się w przerwie meczu oraz w trakcie jego trwania w strefie familijnej! Znakomita rozrywka gwarantowana

Autor |2022-10-07T13:10:36+02:007 października 2022, 13:10|Aktualności|0 komentarzy
Go to Top