Po piątkowym sparingu z Garbarnią Kraków zakończonym wynikiem 1:0 dla Resovii porozmawialiśmy ze strzelcem bramki Pedro Vieira.

Gratulacje z pierwszego gola dla Resovii. Jakie są Twoje odczucia z tego sparingu? Pomimo, że był to tylko mecz towarzyski, to jednak strzeliłeś pierwszego gola w biało-czerwonych barwach.
Czuję się bardzo dobrze i dzięki strzelonej bramce też bardziej pewniejszy siebie. Drużyna od samego początku przywitała mnie bardzo ciepło i ja też bardzo polubiłem tą drużynę i dobrze się w niej czuje. Wygrana sprawiła, że mamy dobre nastroje przed meczem derbowym.

Wspomniałeś o sobocie, kiedy to zagramy jeden z najważniejszych meczów tego sezonu. Powiedz jak czuje się drużyna przed tym spotkaniem?
Ostatni mecz wygraliśmy z Puszczą 2:1 dzięki temu drużyna nabrała więcej wiary przed następnym meczem. Na każdym treningu widać rozwój naszej drużyny. Także czujemy się dobrze przed tym wyjątkowym spotkaniem i myślę że to będzie dobre widowisko dla kibiców i oczywiście z happy endem dla naszej drużyny.

Co chciałbyś powiedzieć naszym kibicom przed derbowym meczem?
Zapraszam na sobotnie spotkanie na Stadionie Miejskim w Rzeszowie prosząc o gorący doping naszych kibiców. Wierzę, że razem wygramy ten mecz i będziemy mieć powody do świętowania.