Ruszyła kolejna edycja Rzeszowskego Budżetu Obywatelskiego. W edycji na 2023 rok Stowarzyszenie Kibiców Resovii Rzeszów zgłosiło projekt z trzeciej kategorii, czyli działań o charakterze prospołecznym, kulturalnym i oświatowym pod nazwą „Od Resoviaków dla dzieciaków”, który jest piknikiem kulturalno-sportowym.

Głosowanie rozpoczęło się 5 września, a zakończy 7 października. Zagłosować można na stronie: https://rbo.erzeszow.pl/

KATEGORIA III – PROJEKT NR 69

Głosować można z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu. Uprawnionymi do głosowania na projekty są mieszkańcy Rzeszowa. Głosowanie odbywa się jednorazowo, w związku z tym bardzo prosimy o uważne przeczytanie komunikatów i instrukcji, ponieważ nie jest możliwe ponowne oddanie głosu. Na proces głosowania składa się:

1) weryfikacja osoby głosującej poprzez wskazanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, a następnie wyboru metody aktywacji (SMS); Aktywacja procesu głosowania odbywa się poprzez kod identyfikacyjny przesłany na numer telefonu komórkowego.

2) zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych;

3) wybór projektów.

Po zakończeniu głosowania zostanie wygenerowana informacja potwierdzająca głosowanie. Dodatkowo na wskazany numer telefonu zostanie przesłana informacja z wybranymi projektami wraz z punktacją.