Handlopex S.A., to rozpoznawalna w Polsce hurtownia opon, angażująca się od lat w rozwój lokalnego sportu na najwyższym poziomie. W sezonie 2022/23 firma nadal pełnić będzie rolę strategicznego sponsora Klubu CWKS Resovia Rzeszów S.A.

Handlopex od 2012 r. wspiera projekty i działania Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia. Przedsiębiorstwo od lat deklarowało chęć umożliwiania rozwoju młodych zawodników, czego zwieńczeniem jest budowa nowej szkoły SMS wraz z bursą. Jej powstanie w całości finansuje Handlopex S.A. Firma posiada 18 oddziałów w całej Polsce oraz 6 spółek zależnych w Rumunii, Słowacji, Czechach, Litwie, Węgrzech oraz na Ukrainie. W głównej siedzibie centrum logistycznego mieszczącej się w Rzeszowie przy ul. Połonińskiej 29. firma oferuje skorzystanie z nowoczesnego pięciostanowiskowego serwisu opon.

Handlopex prócz tego jest gwarantem profesjonalnej obsługi w zakresie:
– montażu i demontażu opon do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, przemysłowych, wózków widłowych i rolniczych
– wymiany i wyważenia kół – programowania czujników ciśnienia TPMS
– testów drogowych oraz mycia kół.

Firma zajmuje się także sprzedażą opon osobowych, 4×4 SUV, dostawczych, ciężarowych, rolniczych, przemysłowych, do wózków widłowych i quadów. W ofercie znajdziecie także Państwo felgi aluminiowe i stalowe (osobowe i ciężarowe). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sponsora (kliknij TUTAJ)