Już dzisiaj, o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej zagramy z GKS Katowice. Przed meczem mamy dla Was garść najważniejszych informacji.

Bilety przez cały mecz kupicie Państwo na platformie sprzedażowej: https://bilety.cwks-resovia.pl do czego gorąco zachęcamy, by uniknąć dużych kolejek przed kasami biletowymi i bramami stadionu.

Dla wygody wszystkich kibiców informujemy, że darmowe autobusy MPK wyjadą ze stadionu Resovii o godzinie 17:00. Po meczu ze Stadionu Miejskiego w kierunku Resovii wyruszą o 20:00. Gorąco zachęcamy do korzystania z darmowej komunikacji miejskiej, gdyż z racji braku ogólnodostępnego parkingu jest to najlepsza forma dojazdu na mecz.

Kasy biletowe wraz z bramami stadionowymi zostaną otwarte o godzinie 16:30 dlatego zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na mecz unikając kolejek oraz nerwowych sytuacji przy wejściu. Od godziny 17:00 na stadionie będzie funkcjonowała także strefa gastornomiczna.

Standardowo na koronie stadionu dostępna będzie strefa gastronomiczna, stoisku sklepu kibica oraz strefa gier i zabaw FlyPark Rzeszów, FlyWall Rzeszów oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego, która umili czas najmłodszym kibicom.