Już jutro, w środę 10 sierpnia o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej zagramy z Arką Gdynia. Przed meczem mamy dla Was garść najważniejszych informacji.

Tańsze bilety w przedsprzedaży kupicie jeszcze dzisiaj zarówno online na stronie https://bilety.cwks-resovia.pl oraz stacjonarnie w budynku klubowym na parterze w godzinach 12:00 – 18:00. Bilety w przedsprzedaży kosztują odpowiednio: 10 złotych – ulgowy i 15 złotych – normalny. Z kolei w dniu meczu ceny rosną do 12 złotych – ulgowy oraz 20 złotych – normalny.

Dla wygody wszystkich kibiców informujemy, że darmowe autobusy MPK wyjadą ze stadionu Resovii o godzinie 17:00. Po meczu ze Stadionu Miejskiego w kierunku Resovii wyruszą o 20:00. Gorąco zachęcamy do korzystania z darmowej komunikacji miejskiej, gdyż z racji braku ogólnodostępnego parkingu jest to najlepsza forma dojazdu na mecz.

Kasy biletowe wraz z bramami stadionowymi zostaną otwarte o godzinie 17:00 dlatego zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na mecz unikając kolejek oraz nerwowych sytuacji przy wejściu.

Standardowo na koronie stadionu dostępna będzie strefa gastronomiczna, stoisku sklepu kibica oraz strefa gier i zabaw FlyPark Rzeszów, FlyWall Rzeszów oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego, która umili czas najmłodszym kibicom.