Klub Sportowy CWKS Resovia Rzeszów S.A. informuje, iż w nowym sezonie 2022/23 barw „Pasiaków” nie będą reprezentowali: wracający po wypożyczeniach: Bartłomiej Eizenchart, który rozegrał 28 meczów, zdobywając dwie bramki i zapisując 3 asysty, Daniel Pietraszkiewicz, który podczas 24 występów zaliczył jedno trafienie i jedną asystę oraz napastnik Sebastian Strózik. „Stróziu” zagrał w 28 spotkaniach, strzelając jedną bramkę i zapisując jedną asystę.

Kolejną grupę stanowią zawodnicy, którym wygasają kontrakty. Są w niej: występujący na pozycji obrońcy Bartosz Jaroch, który w sezonie 2021/22 wystąpił w 32 spotkaniach notując na swoim koncie dwa trafienia i dwie asysty, Josip Soljić o odejściu którego wcześniej informowaliśmy za pośrednictwem naszych klubowych mediów, pomocnik Damian Hilbrycht, którego oglądać mogliśmy w 28 spotkaniach. „Hilu” zdobył dla naszego Klubu 2 bramki notując przy tym pięć asyst. Listę zamyka napastnik Jakub Wróbel, który w 29 występach zdobył jedną bramkę notując 3 asysty.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie Klubu Sportowego Resovia, życząc jednocześnie powodzenia w dalszej karierze zawodniczej.