W czwartek (17 lutego) rusza sprzedaż karnetów na mecze Apklan Resovii Rzeszów w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022. Będzie można zakupić je zarówno stacjonarnie (na parterze budynku klubowego przy ulicy Wyspiańskiego 22) jak i w wersji online (kliknij TUTAJ). W tym tygodniu czwartkowa i piątkowa sprzedaż stacjonarna odbywać będzie się w godzinach 12:00 – 18:00 natomiast godziny sprzedaży w kolejnym tygodniu podawane będą na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz profilach social media.

Karnet będzie obowiązywał na 6 spotkań ligowych (GKS Jastrzębie, ŁKS Łódź, Stomil Olsztyn, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębie Sosnowiec oraz Arka Gdynia) rozgrywanych w Rzeszowie na Stadionie Miejskim przy ulicy Hetmańskiej.

Zostały przygotowane trzy warianty sprzedaży :

  • Karnet Silver (możliwość wjazdu na stadion i catering w strefie VIP): 500 złotych
  • Karnet normalny: 100 złotych
  • Karnet ulgowy: 60 złotych (młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści).

Dla pierwszych osób, które zakupią karnet przygotowaliśmy resoviackie kalendarze na 2022 rok. Posiadanie karnetu to także okazja do skorzystania ze zniżek u naszych partnerów. O szczegółach  poinformujemy w osobnej wiadomości.

Ponadto Zarząd CWKS Resovia Rzeszów S.A. informuje, że ceny pojedynczych wejściówek na mecze Apklan Resovii Rzeszów w nadchodzącej rundzie pozostają bez zmian:

  • Bilet do 13 roku życia i dla osób niepełnosprawnych wraz z opiekunem: 1 złotych
  • Bilet ulgowy (młodzież szkolna / studenci / emeryci i renciści): 12 złotych
  • Bilet normalny: 20 złotych.

W przypadku występowania problemów z zakupem biletu lub karnetu online prosimy o kontakt na: bilety@cwks-resovia.pl