Resoviackie serca znów biją mocniej! Tradycyjnie już CWKS RESOVIA RZESZÓW S.A. włącza się w okresie przedświątecznym w Akcję Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Dzięki wydatnej pomocy naszych klubowych sponsorów udało się pomóc Bartkowi.

Niesienie pomocy bliźniemu to w dzisiejszych czasów wartość nieoceniona. Należy sobie pomagać gdyż dobro czynione w każdej postaci – powraca. Resovia to wielka rodzina, która nigdy nie jest obojętna na drugiego człowieka – mówi prezes zarządu CWKS RESOVIA RZESZÓW S.A. Adrian Rudawski.

Bartuś Nowak ma 10 lat. To chłopiec bardzo zdolny i zarazem koleżeński. Niestety, poważna wada słuchu oraz autyzm powodują że wymaga on stałej opieki i kosztownych zabiegów. Zwykły aparat słuchowy nie jest stanie mu pomóc. W 2016 r. przeszedł on operację w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach, podczas której w czaszkę przy lewym uchu został mu wszczepiony profesjonalny implant ślimakowy. Od tej chwili słyszy na jedno ucho. W listopadzie używany przez niego procesor zaginął lub został chłopcu ukradziony. Koszt takiego urządzenia wynosi 38.880 zł. Na refundację trzeba czekać ok. 4 lata. Dla rodziny jest to kwota znacznie przekraczająca jej możliwości.

Darowiznę można wpłacać na konto Caritas Diecezji Rzeszowskiej: 96 1020 4391 0000 6902 0002 2616 tytułem „Bartek”. Z góry dziękujemy za wpłaty!