Informujemy, że z uwagi na zwiększone zainteresowanie biletami na mecz 15. kolejki Fortuna 1 Liga pomiędzy Apklan Resovią Rzeszów, a Widzewem Łódź, który odbędzie się o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej informujemy, że przed meczem zostanie uruchomiony PUNKT WSPARCIA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ, w którym będzie można rozwiązać problemy związane z zakupem biletu przez Internet oraz kupić bilet na mecz.

Punkt będzie znajdował się w kasie biletowej od ulicy Powstańców Warszawy. Zapraszamy od godziny 16:30. Dla kibiców zostaną przygotowane dwa stanowiska. Pierwsze dla kibiców, którzy na meczu Resovii pojawią się pierwszy raz oraz mają do odebrania swoje bilety zamówione internetowo oraz drugie dla pozostałych kibiców, gdzie będzie można kupić bilet lub rozwiązać problem z jego zakupem za pośrednictwem platformy online.

Jednocześnie przypominamy, że do rozpoczęcia meczu bilety będzie można kupić online na stronie: https://bilety.cwks-resovia.pl.  W razie pytań lub problemów prosimy pisać na adres: bilety@cwks-resovia.pl

Do zobaczenia na meczu Resoviaku!