Hitowy mecz 15. kolejki Fortuna 1. Ligi pomiędzy Apklan Resovią Rzeszów, a Widzewem Łódź już w najbliższą sobotę, 30 października o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie! Przypominamy, że wejściówki na ten mecz możecie Państwo nabyć online za pomocą platformy sprzedażowej: https://bilety.cwks-resovia.pl. W przypadku dostępności biletów także stacjonarnie w czwartek i w piątek od 10:00 do 18:00 na parterze w budynku klubowym przy Wyspiańskiego 22.

Ponadto przypominamy, że od tego meczu zaczynamy akcje „Przyjdź na mecz Resovii pierwszy raz i za bilet zapłać 1zł. Każda osoba, która po raz pierwszy pojawi się na meczu Resovii za bilet zapłaci tylko 1 złotych niezależnie od wieku! Bilet będzie można kupić zarówno stacjonarnie podczas sprzedaży biletów w budynku klubowym jak i w Punkcie Wsparcia Sprzedaży Internetowej przed domowymi meczami Apklan Resovii na Stadionie Miejskim w Rzeszowie oraz online po zarejestrowaniu się na platformie sprzedażowej https://bilety.cwks-resovia.pl.

To idealna okazja, by zaprosić na mecz Dumy Rzeszowa rozgrywkach Fortuna 1. Ligi bliską osobę, która jeszcze nie była na meczu Resovii!

W przypadku pytań lub problemów z zakupem biletu w ramach akcji prosimy o kontakt na adres e-mail: bilety@cwks-resovia.pl.