Razem z naszym partnerem FlyPark Rzeszów organizujemy konkurs w którym do zdobycia będą liczne nagrody! Dodatkowo przed meczem i w przerwie w strefie gier i zabaw Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie sprawdź się w konkurencji podbijania piłki i wygraj gadżety Resovii! 

Konkurs organizowany jest na naszym oficjalnym profilu na Facebooku i skierowany do najmłodszych ale liczymy, że rodzice zadbają o to, by ich pociecha miała szanse na wygraną. W odpowiedzi grafiki konkursowej w wiadomości wyślijcie nam zdjęcie/a jak spędzacie czas podczas meczu Resovii! Pokażcie jak bawicie się na strefie gier i zabaw FlyParku i naszej szkoły lub jak przeżywacie piłkarskie emocje na trybunach!

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy koszulkę, dla drugiego miejsca szalik klubowy, a dla trzeciego mały gadżet Resovii i FlyPark Rzeszów! Z kolei dla każdego uczestnika bilet na dowolny mecz Resovii w rundzie jesiennej.

Konkurs trwa do jutra do godziny 15:00! Odbiór nagród w przerwie meczu w strefie rodzinnej!

Jutro od 19:30 czekamy na Was w naszej strefie rodzinnej, gdzie rozpocznie się konkurs piłkarski dla najmłodszych. Do zobaczenia.