W meczu 4. kolejki Fortuna 1 Liga, zawodnicy Apklan Resovii zremisowali na Stadionie Miejskim w Rzeszowie z Puszczą Niepołomice 1:1. Bramki w tym meczu strzelali w 30 minucie Oliver Podhorin dla naszej drużyny oraz Piotr Mroziński, który odpowiedział na trafienie rzeszowian dziesięć minut później. Zapraszamy na statystyczne podsumowanie meczu z Puszczą Niepołomice.

Podobnie jak w poprzednim meczu, tak i w tym spotkaniu, drużyną która częściej utrzymywała się przy piłce była Resovia – warto mieć na uwadze, że od 73 minuty graliśmy w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartką ukarany został Bartłomiej Eizenchart. Posiadanie piłki miało przełożenie na sytuacje bramkowe, których ponownie więcej mieli podopieczni Radosława Mroczkowskiego. Biało-czerwoni wyprowadzili również więcej ataków, w tym ataków niebezpiecznych. Więcej razy dośrodkowywaliśmy także z rzutu rożnego – aż dziesięć „kornerów”.