Mecz 4. kolejki Fortuna 1 Liga pomiędzy Apklan Resovią Rzeszów, a Puszczą Niepołomice już w najbliższy wtorek o godzinie 18:00. Informujemy, że bilety na to spotkanie można nabyć drogą online oraz stacjonarną, a w dniu meczu pod kasami biletowymi zostanie dodatkowo uruchomiony punkt wsparcia sprzedaży internetowej.

Bilety online przez cały czas do rozpoczęcia meczu można kupić na stronie: https://bilety.cwks-resovia.pl .W przypadku zakupu biletu pierwszy raz konieczne jest zarejestrowanie konta.

Bilety w sprzedaży stacjonarnej będzie można nabyć w poniedziałek od 10:00 do 18:00 w budynku klubowym na parterze. Płatność tylko i wyłącznie KARTĄ PŁATNICZĄ.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców przed meczem w godzinach 17:00 – 18:00 tuż obok kasy biletowej uruchamiamy PUNKT WSPARCIA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ, gdzie zapraszamy wszystkich kibiców, którzy napotkają na problemy w zakupie biletu drogą online. Ponadto przypominamy, że został uruchomiony specjalny adres mailowy: bilety@cwks-resovia.pl, na który prosimy pisać w razie problemów z zakupem biletu.