W dniu dzisiejszym wystartowała sprzedaż karnetów online na stronie bilety.cwks-resovia.pl. Natomiast od wtorku (20.07.2021) ruszamy ze sprzedażą stacjonarną w budynku klubowym przy ulicy Wyspiańskiego 22. Poranna tura stacjonarnej sprzedaży karnetów odbywać będzie się każdorazowo od wtorku do czwartku w godzinach od 10:00 do 14:00. W godzinach popołudniowych będziemy do Państwa dyspozycji między 15:00, a 18:00.

W związku z pojawiającymi się pytaniami informujemy, że karnety zakupione drogą online można odbierać w punkcie sprzedaży w budynku klubowym po upływie 24 godzin od dokonania zakupu, który zostanie potwierdzony drogą mailową komunikatem z platformy BlueMedia (płatności internetowe). W celu usprawnienia procesu sprzedaży karnetów i biletów został uruchomiony do Państwa dyspozycji specjalnie dedykowany temu mail: bilety@cwks-resovia.pl.

Istnieje także możliwość wystawienia faktury VAT. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie niezbędnych danych drogą elektroniczną na adres: bilety@cwks-resovia.pl (imię i nazwisko, rodzaj karnetu, sektor, rząd i miejsce). W informacji zwrotnej otrzymacie Państwo FV w formacie PDF.