Za nami pierwszy sparing podczas letnich przygotowań do sezonu 2021/2022. Po bramkach Bartosza Jarocha oraz Kamila Antonika Resoviacy wygrali  2:1 z wyżej notowanym rywalem Hapoelem Beer Sheva, który przygotowuje się do nowego sezonu oraz meczów w Lidze Konferencji Europy UEFA w Polsce. Podczas tego meczu Radosław Mroczkowski testował dwóch zawodników.

Hapoel Beer Sheva – Apklan Resovia 1:2 (0:1)
0:1, Bartosz Jaroch (3)
0:2, Kamil Antonik (50)
1:2, Tomer Yosefi (85)

I połowa: Paweł Łakota – Bartosz Jaroch, Olivier Podhorin, Aleksander Komor, Radosław Adamski – Josip Soljić, Bartłomiej Wasiluk, Rafał Mikulec, Damian Hilbrycht – Maksymilian Hebel, Jakub Wróbel

II połowa: Branislav Pindroch – Bojan Gvozdenović, Dawid Kubowicz, Jakub Persak, Zawodnik Testowany – Michał Kuczałek, Zawodnik Testowamy, Cezary Demianiuk, Karol Twardowski – Kamil Antonik, Sebastian Stróżik