Czas na garść informacji organizacyjnych przed spotkaniem Apklan Resovii z Koroną Kielce na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej. 

Przedstawicieli lokalnych mediów i dziennikarzy akredytowanych z redakcji kieleckich informujemy, że akredytacje prasowe dostępne będą na bramie wejściowej od ulicy Powstańców Warszawy, obok kasy biletowej i depozytowej. Wejście kołowrotkami. Natomiast sektor prasowy zlokalizowany będzie na trybunie głównej (zadaszonej) – na pierwszej kondygnacji.

Transport dla kibiców Resovii o godzinie 18:15 darmową komunikacją miejską. Wyjazd z ulicy Pułaskiego (park przy hali ROSIR). Po zakończeniu spotkania odjazd spod Stadionu Miejskiego zaraz po meczu o godzinie 21. Przypominamy jednocześnie o obowiązku założenia maseczek ochronnych na czas przejazdu. Dodatkowo pojawią się także podwojone kursy autobusów linii 6, oraz 34 (płatne zgodnie z taryfikatorem przewoźnika). Kołowrotki bramy wejściowej od ulicy Powstańców Warszawy i Hetmańskiej otwarte zostaną od godziny 17:50.

Dla zaproszonych gości przewidziane zostały 2 strefy: Gold vip – zlokalizowany na 1 piętrze parku maszyn, natomiast Silver VIP znajdował będzie się pod trybuną krytą. Wejście na stadion bramą wjazdową od ulicy Hetmańskiej, która jednocześnie zamknięta będzie dla kibiców gości. Dodajmy, że brama wjazdową od Powstańców Warszawy otwarta będzie wyłącznie dla osób upoważnionych do wjazdu.

W przypadku załamania pogody dozwolone jest stosowanie krótkich parasoli składanych. Zapis dotyczy osób znajdujących się na trybunie niezadaszonej od ulicy Hetmańskiej. Serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców do wzięcia ze sobą biało-czerwonych barw i dopingowania Resovii!