Po 27 latach Apklan Resovia powróciła z rozgrywkami 1-ligowymi do swojego Domu – na Stadion przy ulicy Wyspiańskiego 22. Mimo wielu utrudnień i kłopotów z jakimi przychodzi nam borykać się w tym sezonie, wierzymy że wspólnie jesteśmy w stanie pokonać każdą przeciwność. Nie może zabraknąć w tym Waszego udziału, drodzy Kibice. Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia dotyczące sytuacji pandemicznej nie możemy liczyć na Wasze bezcenne, osobiste wsparcie i doping. Sezon jednak trwa a nasza drużyna jest zjednoczona we wspólnym celu – utrzymaniu statusu pierwszoligowca. Liczymy, że poprzez zakup „resoviackiej cegiełki” każdy z Was zechce przyczynić się do wsparcia dalszego rozwoju naszego ukochanego Klubu.

Resoviackie cegiełki można nabyć w trzech wariantach:
– Gold card (150 złotych)
– Silver card (100 złotych)
– Brown card (50 złotych)

Zakupić je można na dwa sposoby:
– stacjonarnie w pokoju Działu Marketingu (nr 105, 1 piętro w budynku klubowym) od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00,
– internetowo (wpłata na konto bankowe:  CWKS Resovia Rzeszów S.A. 90 1140 1225 0000 3688 2200 1001) i wysłanie na maila: marketing@cwks-resovia.pl informacji z adresem do wysyłki imiennej i numerowanej resoviackiej cegiełki oraz rozmiarem koszulki.

Do każdej zakupionej cegiełki dodawana będzie koszulka okazjonalna „1 Liga Jest Nasza” (koszulki rozdawane do wyczerpania zapasów – na jedną osobę przypada jedna koszulka). Oprócz tego, każdy z nabywających uwzględniony zostanie w pierwszej kolejności przy zakupie biletów i karnetów, gdy tylko sytuacja epidemiologiczna zacznie się stabilizować (wedle hierarchii cegiełki), Zachęcamy więc do nabywania cegiełek, które prócz Waszego nieocenionego wkładu, raz jeszcze pokażą całej Polsce jak wspaniałą i zgraną społeczność stanowi biało-czerwona rodzina.

Pamiętajcie – Resovia to my wszyscy…