Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej uchwałą z dnia 15 lutego, wyraził zgodę na zbycie oraz przejęcie zorganizowanego zespołu składników niematerialnych i materialnych sekcji piłki nożnej niezbędnych do uczestnictwa w rozgrywkach przez CWKS Resovia Rzeszów na rzecz CWKS Resovia Rzeszów S.A. mając na względzie postanowienia Uchwały Zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej z dnia 29 stycznia 2021 roku. Jednocześnie Spółka włączona została w poczet PZPN, co jest zwieńczeniem starań podjętych przez akcjonariuszy Klubu: CWKS Resovia, SMS Resovia, APK DEVELOPER SP ZOO, CHDE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA, PRO-ONE INVEST SP. Z O.O. oraz Miłosza Kruczka. 

Podziękowania kierujemy także w stronę naszych sponsorów którzy walnie przyczynili się do realizacji tego ambitnego projektu. Firmom Apklan, PEMPA, Handlopex z Panem Wiesławem Ptaszkiem, Arini, Smak Górno, Lift, Atol oraz naszego głównego partnera którym jest Miasto Rzeszów.

Jednocześnie informujemy, że w związku z faktem przyjęcia Spółki Akcyjnej w grono członków PZPN już w najbliższy piątek zorganizowana zostanie konferencja prasowa poświęcona tej tematyce. Gościć będziemy: Pawła Jandę – Przewodniczącego Rady Nadzorczej , Sebastiana Zabłockiego – członka Rady Nadzorczej oraz Adriana Rudawskiego – Prezesa Zarządu.

Wszelkie pytania ze strony mediów, które będą chcieli zadać przedstawicielom Spółki Akcyjnej dziennikarze, prosimy wysyłać na adres: rzecznik@cwks-resovia.pl

Początek transmisji na kanale: youtube.com/ResoviaTv o godzinie 12:00

Zapraszamy do oglądania i udziału.