Zakład Mięsny Smak Górno przedłużył umowę sponsorską z Resovią. Firma zajmująca się wyrobami mięsnymi nie tylko związała się z nami na kolejny rok ale zwiększyła także środki przeznaczone na wsparcie działalności Sekcji Piłki Nożnej dlatego też logo firmy pojawi się m.in na grafikach w social media.

Oferta obejmuje pełny asortyment wędlin, szynek, wędzonek, wyrobów podrobowych i drobiowych oraz wyrobów garmażeryjnych i wyrobów w słoikach. Sukces zakładu jest więc głównie sukcesem oferowanej jakości w produkcji wyrobów tradycyjnych. A tradycja w wypadku produktów Smak Górno, nie jest tylko hasłem reklamowym. Pasztet domowy z Górna, Wiejska pieczona z Górna, Studzienina z Górna oraz inne produkty tradycyjne z Górna – to produkty wpisane na listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez polskiego Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. A to oznacza konieczność stosowania tradycyjnych metod i procedur wytwarzania niezmiennych od co najmniej 25 lat!

Zakład położony w jednym z najczystszych regionów Polski w województwie podkarpackim cechuje także staranność o jak najmniejszy wpływ na ekologie otoczenia oraz wykorzystanie energii odnawialnych.W 2015 roku zostały zamontowane panele fotowoltaiczne o wartości 100 KWH. Smak Górno spełnia najwyższe wymogi sanitarno – weterynaryjne, posiada wprowadzony system Kontroli Jakości HACCP oraz pracuje w systemie BRC. Surowiec do  produkcji pochodzi tylko od sprawdzonych dostawców z ekologicznych terenów Podkarpacia i Lubelszczyzny. Zakład prowadzi własny ubój i rozbiór wieprzowy. Zdolność produkcyjna – to około 15 ton wyrobów mięsnych dziennie.