Do grona naszych partenerów dołączyła jedna z najdłużej działających siłowni w Rzeszowie, CoolGym znajdująca się na drugim piętrze w centrum handlowym Outlet Graffica przy ulicy Lisa-Kuli 19. 

Siłownia & Fitness CoolGym to miejsce, które zapewnia wysoką jakość oferowanych usług. Zachęcamy do sprawdzenia teorii z praktyką. CoolGym udostępnia do Państwa dyspozycji ponad 600 m2 powierzchni, na którą składają się 2 pomieszczenia ze sprzętem do ćwiczeń oraz 2 sale fitness z możliwością wynajmu. Pomieszczenia treningowe dzielą się na strefy siłowe, cardio oraz crossfit, a sale są zaopatrzone w niezbędny sprzęt do prowadzenia zarówno treningów jak i zajęć fitness.

To jedna z nielicznych siłowni w regionie, w której porady dotyczące suplementacji oraz treningu są w cenie karnetu. Zapraszamy na treningi osoby z rożnym stażem oraz w różnym wieku, a wykwalifikowana kadra instruktorów postara się, aby początkujący miło wspominali swoje pierwsze kroki na siłowni.

Serdecznie witamy w biało-czerwonej rodzinie, a wszystkich Resoviaków zapraszamy do korzystania z oferty CoolGymu. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie partnera (kliknij TUTAJ)