Zarząd Sekcji Piłki Nożnej informuje, że w związku z warunkami umów automatycznie przedłużyły się kontrakty z 16 piłkarzami Apklan Resovii oraz zakontraktowano trzech nowych graczy. Z kolei z biało-czerwonymi barwami pożegnał się Daniel Świderski, który przeniósł się do Motoru Lublin.

Do grupy zawodników, z którymi przedłużono kontrakty należą: Marceli Zapytowski, Wojciech Daniel, Mateusz Geniec, Sebastian Zalepa, Dawid Kubowicz, Jakub Persak, Konrad Domoń, Radosław Adamski, Rafał Mikulec, Mateusz Kantor, Bartłomiej Wasiluk, Grzegorz Płatek, Kamil Radulj, Adrian Dziubiński, Maksymilian Hebel oraz Karol Twardowski.

Z Resovią związało się natomiast trzech dotychczasowych graczy Olimpii Elbląg . Napastnicy Cezary Demianiuk i Przemysław Brychlik oraz pomocnik Michał Kuczałek.

Cezary Demianiuk to 27-letni wychowanek Pogoni Siedlce, który w zakończonym niedawno sezonie w 26 występach strzelił 4 bramki. Mierzący 190 centymetrów Przemysław Brychlik ma 31 lat i w 25 występach strzelił 5 bramek. Pomocnik Michał Kuczałek w ostatnim sezonie w 25 występach strzelił 6 bramek.

Serdecznie witamy nowych graczy w naszym zespole, a Danielowi Świderskiemu życzymy jak najlepiej na drugoligowych boiskach.