W piątek 31 lipca 2020 roku o godzinie 17:00, na stadionie Resovii przy ulicy Wyspiańskiego 22, odbędą się historyczne Derby Rzeszowa, które zadecydują o awansie do Fortuna I Ligi. Mając na uwadze, jak wielkie to wydarzenie dla lokalnej społeczności Rzeszowa i Podkarpacia, Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS RESOVIA pragnie zakomunikować, że zadecydował o uruchomieniu sprzedaży ograniczonej ilości biletów na to spotkanie. Ponadto Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia pragnie podkreślić, że każdy posiadacz ważnego karnetu na mecze Apklan Resovii w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020, ma zagwarantowane wejście na to spotkanie.

W przypadku braku możliwości pojawienia się w piątek na meczu przez osobę posiadającą ważny karnet apelujemy o zwolnienie miejsca wysyłając e-maila na adres marketing@cwks-resovia.pl z taką informacją.

Sprzedaż biletów w ograniczonej ilości odbędzie się tylko i wyłącznie stacjonarnie jutro tj. w czwartek, 30 lipca 2020 roku w godzinach 17:00 – 18:00 lub do wyczerpania biletów. Kolportaż biletów odbędzie się w Barze Malta działającym na terenie stadionu Resovii przy ulicy Wyspiańskiego 22. Koszt wejściówki to 20 złotych.

Mając świadomość jak ważny jest ten mecz i przed jaką historyczną chwilą stoi nasz klub prosimy o gorący doping wszystkich kibiców wybierających się na 87. Derby Rzeszowa . Zachęcamy do ubrania pasiaka oraz wzięcia ze sobą szalika klubowego i przyjścia odpowiednio wcześniej na stadion.