Zbliżamy się do finiszu rozgrywek II ligi polskiej w sezonie 2019/2020. Jutro w ramach 32. kolejki w Toruniu przy ulicy Generała Józefa Bema  zmierzymy się z tamtejszą Elaną. Spotkanie rozpocznie się w środę, 15 lipca o godzinie 20:08.

Nasz jutrzejszy rywal zajmuje 16 miejsce w tabeli ligowej z 37 punktami na koncie z bilansem bramkowym: 40 strzelonych, przy 49 straconych. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna Elany zdobyła zaledwie jeden punkt (remis w Łodzi z Widzewem). W ostatniej kolejce Elana przegrała na wyjeździe w Stalowej Woli z tamtejszą Stalą aż 5:1. Resovie i Elane w tabeli dzieli 10 punktów.

Najlepszym strzelcem zespołu jest pomocnik Mariusz Kryszak, który ma 7 strzelonych bramek. Trenerem zespołu z Torunia od wczoraj jest Dariusz Grzegrzółka, który dotychczas w klubie pełnił funkcję dyrektora akademii Elany. Posiada licencję UEFA Elith Youth, a także Trenera Edukatora.

W rundzie jesiennej na Wyspiańskiego 22  wygraliśmy 2:1, a bramki strzelali: Kamil Radulj i Szymon Feret. Niestety trener Pasiaków nie będzie mógł skorzystać z usług Dawida Kubowicza, który będzie odbywał kolejną pauzę z powodu kartek oraz Szymona Kalinca, który w ostatnim spotkaniu nabawił się kontuzji.

Arbitrem jutrzejszego spotkania jest Piotr Idzik z Poznania. Bukmacherzy na zwycięstwa zarówno Resovii jak i Elany płacą 2,6 złotych natomiast za remis około 3,2 złotych. Transmisja meczu odbędzie się na platformie TVCOM. Koszt dostępu to 15 złotych (kliknij TUTAJ, by przejść do meczu).