W związku z utrzymaniem decyzji o możliwości organizacji meczów na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego 22 z uczestnictwem 356 kibiców Zarząd Sekcji Piłki Nożne CWKS Resovia informuje, iż rozpoczyna proces ubiegania się o wejściówki na dwa ostatnie mecze Apklan Resovii w rundzie wiosennej: z Górnikiem Polkowice (11.07.2020, godz. 17:00) oraz Widzewem Łódź (18.07.2020, godz. 17:00). 

Z racji, iż mamy więcej karnetowców niż przyznanej liczby wejść informujemy, iż pierwszeństwo w wejściu na mecz będą mieli posiadacze (kolejność ważności): Karnetu VIP, Karnetu Premium, Karnetu Normalnego, Karnetu Kibicowskiego. W przypadku przyznawania puli wejść w tym samym przedziale karnetowym będzie decydowała data zgłoszenia. W związku, iż proces przyznawania wejciówek dotyczy dwóch meczów informujemy, iż w przypadku nie pojawienia się na meczu z Górnikiem Polkowice automatycznie traci się możliwość wejścia na mecz z Widzewem Łódź (lista wejściówek na mecz z Widzewem będzie tworzona w oparciu o obecność na meczu  Górnikiem Polkowice).

Proces ubiegania się o wejściówki na mecze z Górnikiem Polkowice i Widzewem Łódź  będzie trwał do czwartku, 9 lipca do godziny 12:00 natomiast potwierdzenie przyznania wejścia zostanie wysłane e-mailem maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu.

Rozpoczynamy proces przyznawania wejściówek na mecz Apklan Resovia – Garbarnia Kraków. Każda zainteresowana osoba proszona jest o wypełnienie formularzu:

  • wysłanie e-maila na adres: marketing@cwks-resovia.pl
  • tytuł e-maila: WEJŚCIA: GÓRNIK POLKOWICE / WIDZEW ŁÓDŹ
  • treść e-maila: Imię i Nazwisko, Rodzaj karnetu (VIP, Premium, Normalny, Kibicowski), Numer karnetu
  • czas zgłoszenia: maksymalnie do czwartku (09.07.2020), do godziny 12:00

Jednocześnie informujemy, iż do użytkowania zostaną dopuszczone tylko i wyłącznie sektory S1 i S2 (wejście kasą nr 1 – pierwsza od ul. Wyspiańskiego), s4 i s5 (wejście kasą nr 2 – pierwsza od ul. Sportowej), a sam stadion zostanie wydzielony na trzy strefy: STREFA ZERO (sektor VIP – s3, pomieszczenie i boisko), STREFA JEDEN (dziennikarze, fotoreporterzy, tv – sektory „na wale”), STREFA KIBICA (Sektory S1, S2, s4, s5 na trybunie krytej). Podczas trwania meczu obowiązuje zakaz przemieszczania się poza sektorami.