Po środowym graniu przy W22 czas na spotkanie wyjazdowe.  Jutro w ramach 30. kolejki na stadionie we Wronkach zmierzymy się z Lechem II Poznań. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 5 lipca o godzinie 17:00

Nasz jutrzejszy rywal zajmuje 15 miejsce w tabeli ligowej z 37 punktami na koncie z bilansem bramkowym: 39 strzelonych przy 42 straconych. Po restarcie rozgrywek Akademia Piłkarska Lecha Poznań w siedmiu meczach zdobyła dziewięć punktów (dwie wygrane, trzy remisy i dwie porażki). W ostatniej kolejce rezerwy Lecha przegrały na wyjeździe w Stalowej Woli z tamtejszą Stalą 2:1.

Najlepszym strzelcem zespołu jest pomocnik Filip Szymczak, który ma 8 strzelonych bramek. Trenerem zespołu z Poznania jest Rafał Ulatowski, który dotychczas pracował w GKS Bełchatów, Cracovia, Lechia Gdańsk i Miedź Legnica.

W rundzie jesiennej przy Wyspiańskiego po emocjonującym meczu wygraliśmy 3:2 przegrywając do przerwy 2:0. Bramki dla Apklan Resovii strzelali Daniel Świderski, Kamil Radulj i Grzegorz Płatek. Z powodu nadmiaru kartek nie zagra Konrad Domoń, z kolei do treningów wrócił już Sebastian Zalepa. Arbitrem spotkania jest Dawid Bukowczan z Żywca, który w tym sezonie sędziował już dwa mecze Pasiaków, w tym mecz… z Lechem II Poznań oraz Zniczem Pruszków na wyjeździe.

Bukmacherzy nie wskazują faworyta. Na wygraną obu drużyn kursy wahają się w okolicach 2,5-2,6 złotych natomiast na remis płacone jest około 3,2 złotych.

Bezpłatną transmisje z meczu przeprowadzi kanał LECH TV (kliknij TUTAJ)