Za nami już miesiąc grania po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Jutro w ramach 29. kolejki przy Wyspiańskiego 22 zmierzymy się z Garbarnią Kraków. Spotkanie rozpocznie się w środę, 1 lipca o godzinie 17:00. Sponsorem meczu została firma TEJPY.PL.

Nasz jutrzejszy rywal zajmuje 14 miejsce w tabeli ligowej z 35 punktami na koncie z bilansem bramkowym: 32 strzelonych przy 33 straconych. Po restarcie rozgrywek „Brązowi” w sześciu meczach zdobyli siedem punktów (dwie wygrane, jeden remis i dwie porażki). W ostatniej kolejce Garbarnia wygrała na wyjeździe w Stalowej Woli z tamtejszą Stalą 2:0.

Najlepszym strzelcem zespołu jest pomocnik Kamil Kuczak, który ma 6 strzelonych bramek. Trenerem zespołu z Krakowa jest Łukasz Surma, który na razie bogatsze doświadczenie ma jako piłkarz grający m.in. w Wiśle Kraków, Ruchu Chorzów oraz Legii Warszawa. Jako trener pracował w trzecioligowej Sole Oświęcim.

W rundzie jesiennej w Krakowie wygraliśmy 2:0 po bramkach Szymona Fereta i Daniela Świderskiego. Po absencji kartkowej do składu wraca Maksymilian Hebel. Z kolei do treningów po kontuzji wrócił Sebastian Zalepa. Arbitrem jutrzejszego spotkania jest Mateusz Bielawski z Katowic.

Faworytem spotkania jest Apklan Resovia. Bukmacherzy na nasze zwycięstwo płacą około 2 złotych natomiast za remis bądź zwycięstwo gości około 3,5 złotych.

Na trybunach pojawi się komplet 356 kibiców, którzy zobowiązani są do przestrzegania reżimu sanitarnego. Całą resztę zapraszamy na platformę TVCOM, gdzie ResoviaTV przeprowadzi transmisje na żywo z tego spotkania w cenie 15 złotych (kliknij TUTAJ, by przejść do meczu).