Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym pozyskaliśmy nowego sponsora. Do biało-czerwone grupy wsparcia dołączyła kolejna lokalna firma – ICF Karting Rzeszów.

Tor ICF Karting to pierwszy tego typu tor w Rzeszowie. Jego największą zaletą jest fakt, że nie ograniczają go warunki atmosferyczne, bo wyścigi odbywają się głównie na hali, która ma aż 2000 m2 powierzchni. Dostępne jest też  1600 m2 części otwartej co łącznie daje nam całkowitą długość toru równą 600m. Tor został zaplanowany tak, by dostarczyć emocji wymagającym kierowcom i odwagi tym, którzy przygodę z kartingiem dopiero zaczynają.

Zapraszamy siedem dni w tygodniu. Do Waszej dyspozycji jest aż 17 gokartów: 11 dużych, 5 przeznaczonych dla najmłodszych kierowców i jeden podwójny dla rodziców z dziećmi oraz fachowa kadra, która zawsze chętnie pomoże. Tor znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Mikołaja Reja 12, a oprócz wizyty na torze jest możliwość zakupienia voucherów na specjalną okazję (np. zbliżający się Dzień Ojca)

Nie poprzestajemy na ciągłym rozwijaniu Resovii. Doceniamy zarówno duże i małe firmy, ponieważ wszyscy jesteśmy biało-czerwoną drużyną, w której odnajdzie się każda firma.  Dziękujemy IFCkarting Rzeszów za zaufanie a prezesowi zarządu panu Rafałowi za miły gest i ufundowanie dla zawodnika Resovii, który pierwszy strzeli bramkę w derbach kwoty 1 000 złotych – skomentowała dyrektor ds. relacji biznesowych Agnieszka Majka-Rzeszutek.

Witamy na biało-czerwonym pokładzie, a wszystich kibiców zachęcamy do odwiedzin toru, a także zapoznanie się z ofertą (kliknij TUTAJ)