W dniu dzisiejszym Komisja Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała Apklan Resovii licencje na grę w I lidze w sezonie 2020/2021. 

Licencja została przyznana z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym na stadion w Stalowej Woli przy ulicy Hutniczej 15.

Jako koordynator ds licencji klubowych naszego klubu bardzo sie cieszę z pozytywnej informacji z Warszawy. Co prawda mamy dwa nadzory jednakże finansowy związany jest z obecnie panującą sytuacją gospodarczą natomiast nadzór infrastrukturalny związany jest z modernizacją Stadionu Miejskiego w Rzeszowie lub w dalszej perspektywie rozbudowy naszego stadionu. To wielki sukces organizacyjny naszego klubu, że udało się otrzymać licencje już w pierwszym terminie dlatego cieszymy się, że do pełni szczęścia brakuje tylko awansu wywalczonego na boisku – skomentował wiceprezes SPN Adrian Rudawski.