W dniu dzisiejszym Deartament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN udzielił zgodę na rozgrywanie meczów z udziałem publiczności na stadionie Resovii przy ulicy Wyspiańskiego 22 w ścisłym rygorze sanitarnym. Do użytkowania została dopuszczona tylko trybuna kryta dla maksymalnie 356 kibiców. 

W związku ze zgodą na organizacje imprez o zaostrzonym rygorze sanitarnym do maksymalnie 356 kibiców Zarząd Sekcji Piłki Nożnej pragnie poinformować, iż postanowił umożliwić wejście na mecze tylko i wyłącznie osobom posiadającym ważny karnet na mecze Apklan Resovii w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 na określonych zasadach, które opisane są poniżej.

Z racji, iż mamy więcej karnetowców niż przyznanej liczby wejść informujemy, iż pierwszeństwo w wejściu na mecz będą mieli posiadacze (kolejność ważności): Karnetu VIP, Karnetu Premium, Karnetu Normalnego, Karnetu Kibicowskiego. W przypadku przyznawania puli wejść w tym samym przedziale karnetowym będzie decydowała data zgłoszenia. Proces przyznawania wejściówek będzie rozpoczynał się początkiem tygodnia rozgrywania meczu i trwał do 72 godzin przed rozpoczęciem spotkania lub w przypadku wyczerpania miejsc wcześniej). Będzie on powtarzany i uruchomiany przed każdym meczem przy Wyspiańskiego 22.

Rozpoczynamy proces przyznawania wejściówek na mecz Apklan Resovia – Stal Rzeszów. Każda zainteresowana osoba proszona jest o wypełnienie formularzu:

  • wysłanie e-maila na adres: marketing@cwks-resovia.pl
  • tytuł e-maila: DERBY RZESZOWA
  • treść e-maila: Imię i Nazwisko, Rodzaj karnetu (VIP, Premium, Normalny, Kibicowski), Numer karnetu
  • czas zgłoszenia: maksymalnie do czwartku, 18 czerwca do godziny 12:00

O przyznaniu prawa wejścia na mecz zostanie wysłany e-mail zwrotny z informacją oraz regulaminem wejścia na stadion w rygorze sanitarnym nie później jak na 24 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Jednocześnie informujemy, iż do użytkowania zostaną dopuszczone tylko i wyłącznie sektory S1 i S2 (wejście kasą nr 1 – pierwsza od ul. Wyspiańskiego), s4 i s5 (wejście kasą nr 2 – pierwsza od ul. Sportowej), a sam stadion zostanie wydzielony na trzy strefy: STREFA ZERO (sektor VIP – s3, pomieszczenie i boisko), STREFA JEDEN (dziennikarze, fotoreporterzy, tv – sektory „na wale”), STREFA KIBICA (Sektory S1, S2, s4, s5 na trybunie krytej). Podczas trwania meczu obowiązuje zakaz przemieszczania się poza sektorami.

To była ciężka decyzja dlatego prosimy o wyrozumiałość w oczekiwaniu, iż na kolejny mecz zostanie zwiększony limit osób na trybunach.