Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż Termy Głogowskie zostały sponsorem Apklan Resovii. Umowa będzie obowiązywać do końca tego sezonu z opcją przedłużenia o kolejny.

Termy Głogowskie to kompleks posiadający 2 duże strefy wypoczynku, wypełnione wieloma atrakcji służącymi wypoczynkowi. To miejsce, gdzie każdy odnajdzie spokój, równowagę i przede wszystkim błogi odpoczynek i relaks. Odwiedzając Termy każdy przeniesie się w inny wymiar saunowania i wypoczynku poprzez niepowtarzalny klimat, atmosferę, ludzi, muzykę aż po styl i wykończenia całego obiektu. W obiekcie propagowane są zasady i kultura poprawnego saunowania. W Termach Głogowskich znajdą Państwo  sauny suche, parowe (o różnej temperaturze i wilgotności), gabinet masażu, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne, strefę wypoczynku, ścieżki do masażu stóp, podgrzewane fotele, lodowe oczko do schładzania, a w sezonie letnim basen zewnętrzny oraz wiele więcej. Codziennie odbywają się także seanse saunowe oraz peeling w cenie wejścia! Zapraszamy serdecznie do bycia na bieżąco z informacjami od Term Głogowskich (kliknij TUTAJ)

Po rozmowach i analizach ze sztabem szkoleniowym stwierdziliśmy, że napięty terminarz będzie wymagał odpowiedniego przygotowania i odnowy biologicznej dlatego bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy wspólny język z Termami Głogowskimi i już od dzisiaj nasza drużyna będzie mogła korzystać z usług jednego z najlepszych obiektów SPA na Podkarpaciu – skomentowała dyrektor ds. relacji biznesowych Agnieszka Majka-Rzeszutek