Firma Elektromontaż Rzeszów postanowiła zostać „Sponsorem Meczu” 25. kolejki II ligi polskiej pomiędzy Apklan Resovią, a Górnikiem Łęczna. To niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie zaplanowano na niedziele, 14 czerwca o godzinie 13:05 w Rzeszowie na stadionie Resovii przy ulicy Wyspiańskiego 22. Bezpośrednią transmisje z meczu przeprowadzi TVP3 oraz TVP Sport na platformie online.

Historia Elektromontaż Rzeszów sięga 1968 roku, kiedy w naszym mieście powstało Rzeszowskie Przedsiębiorstwo Instalacji Budownictwa wykonujące zarówno roboty elektryczne jak i sanitarne. Podstawową działalność firmy stanowi wykonawstwo różnego rodzaju instalacji elektrycznych, a w szczególności obejmuje to: linie napowietrzne i kablowe, stacje transformatorowe, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, oświetleń awaryjne i ewakuacyjne, instalacje słaboprądowe, sieci teletechniczne, sieci komputerowe, sieci AZART, telewizji kablowej i satelitarnej, telewizji przemysłowej, systemy antywłamaniowe, instalacje p. pożarowe.

Elektromontaż Rzeszów S.A. proponuje również współpracę przy realizacji wszelkich systemów nadzoru budynku oraz automatyki, podejmując się wszelkich zadań związanych z kompleksową realizacją instalacji pomiarów i automatyki przemysłowej. Wzrost zapotrzebowania na usługi w dziedzinie outsourcingu spowodował, że firma przykłada coraz większe starania nie tylko przy budowie obiektów ale także przy ich eksploatacji i konserwacji.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TUTAJ.