Po prawie trzymiesięcznej przerwie wracają rozgrywki II ligi. Pierwszym rywalem Pasiaków po restarcie będzie zespół Błękitnych Stargard.

Nasz jutrzejszy rywal zajmuje 7 miejsce w tabeli ligowej z 31 punktami na koncie z bilansem bramkowym 32 strzelonych przy 34 straconych. W ostatniej kolejce rozegranej 7/8 marca Błękitni Stargard u siebie podejmowali Stal Stalową Wolę, gdzie padł bezbramkowy remis.

Najlepszym strzelcem zespołu jest Wojciech Fadecki, który ma 10 strzelonych bramek. Z kolei trenerem jest Adam Topolski , który wcześniej prowadził między innymi: Zawisze Bydgoszcz, Łks Łódź, Bałtyk Gdynia Unia Janikowo.

Dotychczas Resoviacy trzykrotnie mierzyli się z Błękitnymi. Dwa razy w poprzednim sezonie (u siebie: 1:0, na wyjeździe: 1:1) i w rundzie jesiennej w Stargardzie, gdzie nasza drużyna wygrała 2:1, a obie bramki dla naszej drużyny zdobył niezawodny Daniel Świderski, który jest obecnie najlepszym strzelcem Resovii.

Trener Szymon Grabowski na pierwszy mecz po przerwie nie skorzysta z usług pauzującego za kartki Sebastiana Zalepy oraz kontuzjowanych Rafała Mikulca, Karola Twardowskiego oraz Jakuba Persaka.

Arbitrem spotkania jest Rafał Rokosz z Katowic. Transmisje ze spotkania przeprowadzi ResoviaTV na platformie TVCOM.PL. Koszt dostępu to 15 złotych. Przypominamy, że wszyscy karnetowicze, którzy poprawnie wypełnili wnioski mogą bezpłatnie oglądać to spotkanie logując się na podany login i adres e-mail. By oglądać mecz kliknij TUTAJ.