Firma Hektor – Cleaning została nowym partnerem Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia. Podpisana dziś umowa będzie obowiązywać do 30.06.2020 z opcją przedłużenia.

Hektor – Cleaning to specjalistyczna firma dezynfekującą świadcząca usługi o najwyższym standardzie. Dzięki indywidualnemu podejściu, z dbałością o szczegóły firma opracowuje ofertę dostosowaną do potrzeb klienta. Usługi są świadczone z zakresu dezynfekcji zarówno chemicznej jak i fizycznej.

Powracając powoli do normalności po przerwie chcąc uczestniczyć w rozgrywkach na szczeblu centralnym nasz klub zobowiązany jest do przestrzegania nowych norm sanitarnych, w związku z tym podpisując dziś umowę partnerską z firmą Hektor – Cleaning jesteśmy spokojni o nasze bezpieczeństwo sanitarne, ponieważ proponowane przez firmę Hektor – Cleaning metody dezynfekcji, pozwalają na skuteczną neutralizację koronawirusa – komentuje podpisanie umowy wiceprezes ds. organizacyjnych Adrian Rudawski.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera, a w szczególności dezynfekcji przy COVID-19. Kliknij TUTAJ, by przejść na stronę internetową.