Dzisiaj 23-letni napastnik Hubert Antkowiak został wypożyczony z Miedzi Legnica do Apklan Resovii. Wypożyczenie będzie trwało do końca rundy wiosennej sezonu 2019/20.

Nasz nowy zawodnik jest wychowankiem Jaroty Jarocin,w której grał od drużyn juniorskich po drużynę seniorów skąd przeniósł się do Miedzi Legnica, a następnie na wypożyczenia do Warty Poznań, MKS Kluczbork, KKS 1925 Kalisz. Ostatni sezon Hubert spędził w macierzystym klubie Miedzi Legnica, która zajmuje 6 miejsce w Fortuna 1 Liga. W bieżącej kampanii zagrał w czterech meczach w Fortuna 1 Liga, jednym meczu Totolotek Pucharu Polski oraz w sześciu meczach w drużynie rezerw (3 liga, grupa III), dla której strzelił trzy bramki.

Przyjście Huberta to kolejne wzmocnienie naszej ofensywy. To bardzo rosły zawodnik mierzący prawie 190 centymetrów, potrafiący w polu karnym wykorzystać ten atut. Mam nadzieje, że szybko zaadaptuje się w drużynie i będziemy mieli z niego dużo pożytku – skomentował przyjście nowego zawodnika prezes Sekcji Piłki Nożnej Wojciech Zając.