Firma Lift Rzeszów przedłużyła umowę sponsorską z Resovią. W porównaniu do poprzedniej umowy zakres współpracy został poszerzony i tym samym logo sponsora pojawi się na spodenkach meczowych piłkarzy Apklan Resovii.

Firma jest obecnie podkarpackim liderem wśród dostawców i serwisantów urządzeń dźwigowych. Historia Lift Rzeszów sięga roku 1990. Początkowo działała pod nazwą Zakład Elektromechaniki Dźwigowej inż. Jan Kruczek. Z biegiem czasu i zwiększeniem zakresu działalności w 2001 roku przekształcona została w Spółkę Lift Rzeszów. Obecnie firma jest autoryzowanym dealerem hiszpańskiej marki Orona, która stawia na nowoczesną technologię, bezpieczeństwo, komfort, jakość rozwiązań i ochronę środowiska. Jest to zbieżne z polityką firmy Lift Rzeszów.

– Mamy ogromną przyjemność powiadomić o poszerzeniu współpracy z Lift Rzeszów. Nowa, rozszerzona umowa jest dowodem na to, iż warto inwestować w ten klub. Nasz sponsor widzi w nas potencjał i bardzo wierzy w ten projekt chcąc przyczynić się do końcowego sukcesu – podkreślił wiceprezes ds. organizacyjnych CWKS Resovia, Adrian Rudawski.