Po odprawie i porannym rozruchu na bieżni lekkoatletycznej stadionu przy ul. Wyspiańskiego 22 punktualnie o 12:00 piłkarze i sztab szkoleniowy Apklan Resovii udali się na zimowy obóz przygotowawczy do Sanoka na obiektach WIKI Sanok – rodzinne centrum sportu i rekreacji.

Obóz będzie trwał do soboty 18 stycznia, a po jego zakończeniu Pasiaki udadzą się do Mielca na sparing z Puszczą Niepołomice. W trakcie trwania obozu każdego dnia będą odbywały się trzy jednostki treningowe, a wieczorem seanse saunowe. Na czwartek zaplanowane jest wejście na jeden z bieszczadzkich szczytów, z kolei na piątek kompleksowa odnowa biologiczna.

Szymon Graowski na obóz zabrał 23 zawodników:
Wojciech Daniel, Marcel Zapytowski, Bartosz Siryk – Konrad Domoń, Sebastian Zalepa, Dawid Kubowicz, Rafał Mikulec, Mateusz Kantor, Radosław Adamski, Jakub Persak, Mateusz Geniec – Szymon Kaliniec, Krzysztof Gancarczyk, Kamil Radulj, Grzegorz Płatek, Szymon Hajduk,  Maciej Grabowski, Jakub Kurek, Serhij Krykun – Daniel Świderski, Adrian Dziubiński, Karol Twardowski, Szymon Feret