Firma FPHU Barbat – produkcja i sprzedaż artykułów pościelowych została nowym partnerem Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia.

Firma BARBAT została założona w 1992 roku z zamiarem konkurowania na rynku tekstylnym. Od pierwszych lat działalności zajmowała się produkcją kołder i pościeli dla rynku detalicznego, hurtowego oraz obiektów hotelowych.

Rozwojowi firmy Barbat towarzyszyło ciągłe poszerzanie asortymentu i zwiększanie możliwości produkcyjnych. Aktualnie firma posiada własną szwalnię oraz rozbudowaną strukturę, która umożliwia dystrybucję i obsługę zamówień na terenie całej Polski, Słowacji, Czech, Austrii, Szwajcarii, Niemiec, Zanzibaru, Krajów Bliskiego Wschodu (Jordanii, Kataru, Libanu, Syrii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich). Pozwoliło to z czasem rozbudować dział skupiający się stricte na obsłudze branży hotelowej i stać się w tej dziedzinie prawdziwym specjalistą. Firma Barbat posiada oddziały firmy również w Niemczech, Austrii, na Słowacji oraz Czechach.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z firmą Barbat, z którą nawiązaliśmy pierwszą współpracę już podczas rundy jesiennej. To przyszłościowa umowa, z której mam nadzieje obie strony będą miały wymierne korzyści – skomentował podpisanie umowy prezes Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia, Wojciech Zając.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą partnera na ich oficjalnej stronie internetowej – kliknij TUTAJ