W dniach 19 -22 grudnia w miejscowości Zakręt w powiecie otwockim odbyło się szkolenie Better Way – Sport Performance pod tytułem „Długofalowy rozwój motoryczny. Moduł: siła, szybkość i moc, wytrzymałość oraz planowanie i monitoring” w którym uczestniczył drugi trener Pasiaków, Rafał Rajzer.

Każdego dnia prezentowany był konkretny model, a po przedstawieniu teorii dzień szkolenia kończono ćwiczeniami praktycznymi. Oprócz naszego Rafała Rajzera w kursie brało udział kilkunastu innych trenerów z Polski. Projekt „Better way – sport perfomance” to team trzech osób -Michał Kwietniewski, Michał Naulewicz (trenerzy przygotowania motorycznego) oraz Adam Kurek (fizjoterapeuta, terapeuta manualny). Od 2014 roku specjalizują się w przygotowaniu motorycznym. Przez cały czas pracują z najlepszymi akademiami piłkarskimi w Polsce, młodzieżowymi Reprezentacjami Polski oraz profesjonalnymi zagranicznymi zespołami seniorskimi. 

Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w tym szkoleniu, które zostało przeprowadzone na wysokim poziomie uwzględniający specyfikę tematów. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować panu prezesowi SMS „Resovia” Maciejowi Bajorkowi oraz Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia za umożliwienie uczestnictwa w tym szkoleniu – powiedział nam Rafał Rajzer