Korzystając z zaproszenia Przedszkola Publicznego nr 32 znajdującego przy ulicy Podwisłocze 26a w Rzeszowie w tym tygodniu odwiedziliśmy placówkę organizując znaną i popularną „Lekcje z Resovią”. W ponad godzinnym spotkaniu z przedszkolakami Pasiaków reprezentowali: Serhiej Krykun, Kamil Radulj, Sebastian Zalepa oraz Rafał Mikulec.

To była nieco inna lekcja niż dotychczas, ponieważ oprócz standardowych zabaw ruchowych i konkursów nasi piłkarze przeprowadzili pogawędkę na temat zdrowego odżywiania i drogi jaką trzeba przejść, by zostać zawodowym sportowcem. Ponadto zawodnicy zaprezentowali kompleksowe wyposażenie piłkarza, czyli co znajduje się w torbie sportowej. Na końcu spotkania każdy z podopiecznych przedszkola mógł zobaczyć ostatnio zdobyte puchary, medale i dyplomy zawodników CWKS Resovia.

Wpisując się w akcje „Baź widoczny na drodze – bądź bezpieczny” rozdaliśmy przedszkolakom elementy odblaskowe z logiem naszego klubu oraz artykuły szkolne dla świetlicy przedszkolnej. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na meczach Najstarszego Polskiego Klubu!