Kibiców i osoby którym leży na sercu dalszy i stabilny rozwój sekcji piłki nożnej CWKS Resovia zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w przyszłym tygodniu w środę, 4 grudnia o godz. 18.00 w budynku klubowym przy Wyspiańskiego 22.

Zapraszamy zarowno obecnych członków Klubu 100 jak i osoby, które chcą swoją pomocą wesprzeć działalność Sekcji Piłki Nożnej. Na spotkaniu przedstawimy najbliższe plany związane z działalnością, rozwojem i promocją klubu, a także zaprezentujemy nową wizję działania „Klubu 100”.

Klub 100 powstał 14 czerwca 2012 roku i ma na celu wspomaganie finansowe i moralne sttatutowej działalność sekcji oraz kształtować postawy moralne i patriotyczne młodzieży, poprzez sportową rywalizację w duchu fair-play. „Klub 100 – CWKS Resovia” jest innowacyjnym projektem zrzeszającym osoby prywatne pragnące na miarę swoich możliwości finansowych wesprzeć działalność sekcji piłki nożnej. Aby stać się członkiem „Klubu 100 – CWKS Resovia”, należy wspierać sekcję piłki nożnej regularnymi, miesięcznymi składkami – wpłatami na konto sekcji.