Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż w porozumieniu z Fundacją Pro Resovia, SMS „Resovia” oraz naszymi kibicami klub CWKS Resovia organizuje akcje „Resoviacka gwiazdka 2019” mającą na celu przygotowanie prezentów pod choinkę dla dzieci znajdujących się w szpitalu oraz domu dziecka.

Akcja będzie polegać na zbieraniu funduszy oraz słodyczy i będzie trwać od dzisiaj do piątku, 6 grudnia 2019 roku. Codziennie w godzinach otwarcia Baru Malta będzie można zostawić paczkę ze słodyczami lub wspomóc finansowo akcje wrzucając pieniądze do specjalnej przygotowanej puszki. Z kolei w sobotę, 23 listopada podczas meczu Apklan Resovii z Pogonią Siedlce zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup prezentów do wybranych placówek. Na dniach Fundacja Pro Resovia uruchomi także „Bazarek Mikołajkowy”, na którym do wylicytowania będzie sporo resoviackich gadżetów.

Dla wszystkich osób, którzy osobiście nie będą mogli wspomóc akcji Fundacja Pro Resovia uruchomiła specjalny numer konta, na który można przelać pieniądze w celu wsparcia zbiórki:

FUNDACJA PRO RESOVIA
ul. Wyspiańskiego 22
35-111 Rzeszów

Konto bankowe: 51 1750 0012 0000 0000 3508 8838

Na łamach oficjalnej strony internetowej oraz oficjalnych kanałów social media będziemy informować na bieżaco o postępach akcji i najważniejszych wiadomościach. Serdecznie zapraszamy do dołożenia swojej cegiełki i sprawieniu, by na twarzy każdego dziecka zagościł uśmiech!

Zostań biało-czerwonym mikołajem Resoviaku!