Już w najbliższą sobotę, 26 października o godzinie 14:00 Apklan Resovia zmierzy się na Wyspiańskiego 22 z drużyną Elany Toruń w ramach 15 kolejki II Ligi.

Nasi najbliżsi rywale nie są ostatnio w dobrej formie, bowiem z trzech ostatnich meczów nie wygrali ani jednego, a zaledwie raz remisowali tracąc cztery gole strzelając tylko jednego. Do tego znajdują się  na dwunastym miejscu w tabeli z dorobkiem piętnastu punktów zdobytych w czternastu meczach. Resovia natomiast od kilku kolejek znajduje się na szczycie ligowej tabeli. Warto tutaj zauważyć, że w ostatnich pięciu spotkaniach w lidze i Pucharze Polski nasza drużyna strzelała co najmniej dwie bramki, za każdym razem fundując kibicom ciekawe widowisko.

Arbitrem głównym tego spotkania będzie pochodzący z Kielc Pan Marcin Szrek, jego asystentami będą Dominik Wrona i Maksym Stelmaszczyk, a rolę sędziego technicznego w tym meczu będzie pełnił Pan Tomasz Żołądek. W kadrze Pasiaków nie znajdzie się tylko Filip Majchrowicz z powodu kontuzji.

Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest zespół z Rzeszowa, bowiem kursy na niego wynoszą około 1,8. Remis jest określony kursem 3,6 a zwycięstwo drużyny z Torunia na 4,2.

Pogoda w czasie tego spotkania zapowiada się wyjątkowo dobrze, prognozy przewidują około 21 stopni i lekkie zachmurzenie, zatem warunki bardzo dobre do grania i do oglądania piłkarskiego widowiska. Widzimy się na meczu!

Przy okazji informujemy wszystkich kibiców, iż przejście od ulicy Sportowej od godziny 12:00 będzie zamknięte. Prosimy udawać się na stadion od ulicy Wyspiańskiego.