Dziś na stadionie przy Wyspiańskiego 22 o godzinie 15:00 drużyna Resovii zmierzy się z zespołem rezerw Lecha Poznań, z którym notabene już niedługo będziemy mierzyć w rozgrywkach Pucharu Polski.

Rezerwy Kolejorza nie spisują się ostatnio zbyt dobrze, ponieważ z ostatnich czterech meczów nie wygrali żadnego, a zaledwie jeden zremisowali, tracąc w nich aż dziewięć bramek, a zdobywając tylko trzy. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, iż do zespołu naszego rywala dołączy kilku graczy trenujących normalnie z pierwszą drużyną Lecha Poznań. Należą do nich Miłosz Mleczko, Timur Zhamaletedinov, Juliusz Letniowski czy Filip Szymczak. Można się więc spodziewać, że wzmocniony w ten sposób zespół postawi twarde warunki na boisku naszym piłkarzom.

W drużynie Resovii panują dobre nastroje po ostatnim zwycięstwie 2-0 z Garbarnią Kraków i w związku z dobrą sytuacją w lidze, umożliwiającą nawet objęcie pozycji lidera po ewentualnym zwycięstwie i korzystnym układzie pozostałych spotkań. Sprzyjająca wydaje się być również pogoda, ponieważ prognozy przewidują około 18 stopni i prawie bezchmurne niebo, a jedynym niesprzyjającym czynnikiem będzie wiatr. Do zespołu po krótkiej przerwie wraca Dariusz Frankiewicz.

Arbitrem głównym tego spotkania będzie pochodzący z Żywca Dawid Bukowczan, a jego asystentami będą Marek Witoń oraz Marcin Kasprzyk, natomiast sędzią technicznym tego spotkania będzie Pan Sebastian Szczotka.

Za faworytów tego meczu według bukmacherów uważani są piłkarze z Rzeszowa, na których zwycięstwo kursy wahają się w granicach 2,2 remis jest obstawiany na 3,5 a zwycięstwo zespołu gości na 2,7.

Pozostaje nam tylko życzyć zawodnikom dobrego spotkania. Widzimy się na meczu! Do zobaczenia!