Podtrzymać dobrą serię – taki cel przyświęca Pasiakom przed wyjazdem do Krakowa na dzisiejsze spotkanie z Garbarnią. Po dwóch wygranych meczach, w Pucharze Polski z Hutnikiem Kraków i w lidze z Legionovią Legionowo drużyna Resovii przystąpi do walki o kolejne cenne punkty na trudnym terenie, gdzie zawsze ciężko było nam o punkty.

Drużyna z Krakowa znajduje się obecnie w środku tabeli II. ligi, zajmuje bowiem 10 miejsce. Zespół naszych rywali zdobył w obecnej ligowej kampanii 12 bramek, jednocześnie ich defensywa dopuściła do utraty 11 goli. W ostatnim meczu niespodziewanie przegrali oni z zespołem Stali Stalowa Wola 3-1. Najlepszym strzelcem  Garbarnii jest Krzysztof Szewczyk, napastnik, który zdobył w tym sezonie w lidze 3 bramki. Miano najlepszego dogrywającego dzierży Kamil Słoma, młody prawy pomocnik, który w starciach ligowych zaliczył 3 asysty. W drużynie Brązowych zabraknie doświadczonego pomnocnika Marka Masiudy, który będzie pauzować za kartki. Z kolei trener Szymon Grabowski do dyspozycji będzie miał wszystkich zawodników.

Sędzią głównym tego meczu będzie pochodzący z Torunia Mariusz Korpalski, a jego asystentami będą Dariusz Ignatowski oraz Mateusz Śliwowski.

Według bukmacherów większe szanse na wygranie tego meczu ma Resovia, na którą kursy oscylują w granicach 2,3 remis to 3,2 a zwycięstwo drużyny gospodarzy jest szacowane na 3,0

Pozostaje nam tylko życzyć zawodnikom i kibicom dobrego meczu.