Zwycięstwo. Tylko takie słowo ciśnie się na usta po meczu z Hutnikiem Kraków. Meczu szalonym i nieprzewidywalnym, obfitującym w zwroty akcji i emocje. Ten mecz dał nam awans do kolejnej rundy, w której zmierzymy się z uznaną marką, jaką bez wątpienia jest na naszej krajowej arenie Lech Poznań.

Jednak na razie trzeba skupić się na lidze i zbierać cenne punkty. Najbliższą ku temu okazją będzie mecz z Legionovią, z którą zmierzymy się dzisiaj o 15:00 przy Wyspiańskiego 22.

Beniaminek z Legionowa z trzema punktami zajmuje przedostatnie, 17 miejsce w tabeli ligowej. Co ciekawe trzy punkty zostały zdobyte na inauguracje sezonu ze Skrą Częstochowa, a od dziewięciu spotkań nasz dzisiejszy rywal ma passę samych porażek. Bilans bramkowy to osiem strzelonych i dwadzieścia dwa stracone – najwięcej w lidze. Najlepszym strzelcem jest Karol Podliński, środkowy napastnik który zdobył w tym sezonie trzy bramki.

Sędzią głównym tego meczu będzie pochodzący z Krakowa Paweł Kukla, a jego asystentami przy liniach bocznych będą Maciej Majewski oraz Marcin Ciepły.

Według bukmacherów jesteśmy faworytem tego spotkania płacąc za nasze zwycięstwo około 1,50 zł.

Pozostaje nam tylko życzyć zawodnikom dobrego spotkania, a kibiców zaprosić na stadion. Kasy biletowe będą czynne od 13:30, a wejście na stadion będzie możliwe od 14:00. Do zobaczenia na meczu Resoviaku!